Mycomedica hory

Ha Than Špetíková

Ha Than Špetlíková
S ohľadom na moje korene pre mňa čínska medicína nie je cudzím pojmom. Napriek tomu som na ňu pozabudla, pretože žijem v ČR a som ako väčšina obklopená všadeprítomnou západnoou medicínou. 
V Ázii ľudia užívajú tinktúry a huby úplne bežne. Vždy, keď som predtým letela do Vietnamu, musela som mamičke a tetičkám priviezť veľa liečivých koreňov, húb, schránky chrústov, sušené dračie pijavice a iné bizarnosti. 
Vďaka globalizácii a možnosti dostupnej čínskej medicíny v ČR, mám teraz v kufri oveľa viac miesta. 
Sláva. 
V poslednej dobe som si všimla zaujímavý ázijský trend. Aj tam farmaceutickí lobisti rozširujú svoje pole pôsobnosti a ľudia začínajú mať dojem, že západná medicína je univerzálne zázračná. Dokonca si myslia, že prášky z Ázie nie sú tak kvalitné ako z Európy alebo Ameriky. Veľmi si preto cenia dary v podobe originálnych západných "liekov" a výživových doplnkov. 
Medzitým, my tu na západe už začíname naopak pomaly opäť dochádzať k tomu, že s tými chemickými práškami to nie je až taká sláva a liečiť sa nimi nedá všetko a vraciame sa opäť k prírodným metódam. 
Ja osobne som mala celých 10 rokov problémy s oslabenou imunitou, chronickými zápalmi a mykotickými ťažkosťami. Brala som antibiotiká niekedy až 5krát ročne. Tie vždy na malú chvíľu odstránili symptómy, ale zakrátko bol môj problém späť. Tak to šlo stále dookola, až som sa jedného dňa tak príšerne naštvala a konečne pochopila, že tadiaľ cesta nevedie a  vrátila sa k tradičnej účinnej čínskej medicíne. 
Začala som najprv s očistou celého organizmu a posilnením imunity hubami (húsenica čínska). Ukázalo sa, že dobrá imunita je skutočne základ a moje problémy boli razom preč. Dokonca v zimnom období sa mi chrípka vyhýbala veľkým oblúkom. Za seba môžem veľmi odporučiť zahrnúť medicinálne huby a tinktúry ako súčasť každodenného života. Sama praktizujem občasné, ale dlhodobé užívanie a keď sa nachádzam v náročnejším období, zvýšime dávky a fakt ma len tak nič nepoloží, to mám vyskúšané. 
Myslím, že ľudia sa často sťažujú na zdravie, pretože sa jednoducho radi sťažujú a mnohokrát sa vyliečiť ani nechcú. Tí, čo naozaj chcú, si ešte len začnú hľadať vlastnú cestu. 
S prianím pevného duševného aj fyzického zdravia,
zdravie
Ha Thanh Špetlíková 

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej ČR 
Jednoducho si vyhľadajte najbližšieho terapeuta, predajcu alebo lekáreň s našimi produktmi. 

ZOBRAZIŤ NAJBLIŽŠÍCH DISTRIBÚTOROV