Mycomedica hory

Podporujeme

Zuzana Baudyšová - Nadácia Naše dieťa 

 IMG_2535
Mám Veľkú radosť, že medzi priaznivcami a sponzormi Nadácie Naše dieťa je aj spoločnosť MycoMedica. Sme radi, že MycoMedica má svoju rozrastajúcu sa klientelu, ktorá myslí aj na choré deti a pomáha zakúpiť to, čo by bez sponzorskej priazne mamičky samoživiteľky a sociálne slabé rodiny, ťažko zvládli. Ďakujem MycoMedice, ktorá Nadáciu Naše dieťa podporuje, za priazeň a finančnú pomoc.
 
Pevné zdravie, harmóniu a radosť zo života praje všetkým
 
Zuzana Baudyšová
Riaditeľka nadácie Naše dieťa 
 
 

Petra Soukupová PSO - Police Symphony Orchestra 

11143243_1111798035507368_5079035744228965413_os firmou MycoMedica, konkrétne s pánom Martinom Schirlom, sme sa prvýkrát zoznámili na našom benefičnom večeri v roku 2016. Pán Martin Schirlo vtedy bol za svojím fotoaparátom, aby náš večer zdokumentoval. Na jeseň toho istého roka nás firma MycoMedica podporila, a to nemalou čiastkou v rámci kampane Potrebujeme INÉ nástroje na portáli HitHit, aby sme sa my ako orchester dokázali postaviť na vlastné nohy zaobstaraním svojich vlastných nástrojov. Odvtedy spoločne spolupracujeme a sme za to vďační!

Viete, takých firiem a ľudí, ako je pán Martin Schirlo, na svete veľa nie je... Ľudí, ktorí by sa toľko rozdávali pre druhých nielen finančne, ale aj ľudsky. Sme radi, že aspoň krátkym textom môžeme firme MycoMedica poďakovať a povedať: Vážime si Vás! 

Za Police Symphony Orchestra 
Petra Soukupová 

 

David Novotný - zakladateľ Muža roka 

_DSC5604S firmou MycoMedica spolupracujem už naozaj veľa rokov. Pomáhajú mi finančne s prípravou charitatívnych akcií, ktoré organizujem, či už je to Muž roka , Deň dobrých skutkov či Vianočné koncerty. Výťažok z týchto akcií pomáha detským domovom, stacionárom a domovom seniorov v Náchodskom regióne.

Okrem toho ich kvalitné hubky aj osobne užívam :-)

Veľmi MycoMedica ďakujem za podporu, prajem jej veľa úspechov pri výrobe kvalitných produktov z medicinálnych húb a teším sa na ďalšiu spoluprácu

David Novotný 
zakladateľ Muža roka 
 
 

Pavel Frydrych - Zpověd počátku tisíciletí

KREST

Chcel by som týmto poďakovať spoločnosti MycoMedica - medicinálne huby za podporu vydania mojej knihy "Zpověd počátku tisíciletí". Ide o súbor desiatich medzi sebou zdanlivo nesúvisiacich poviedok. Reflektuje súčasný vplyv bulvárnych médií alebo internetu a zamýšľa sa nad jednoduchosťou ovplyvnenia ľudského myslenia. Konfrontuje túto skutočnosť s históriou a zisťuje, že človek sa vlastne príliš nezmenil. Nachádza pevné spojenie osudov jednotlivých postáv so svetom okolo, bez toho aby im musel"prikresľovať" charizmu - v jeho podaní je človek skrátka súčasťou sveta a ako taký ho ale aj utvára

Takže veľké vďaka MycoMedica. 

PS No a samozrejme s hubkami MycoMedica máme doma osobné a výborné skúsenosti... 

Pavel Frydrych - autor 

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej ČR 
Jednoducho si vyhľadajte najbližšieho terapeuta, predajcu alebo lekáreň s našimi produktmi. 

ZOBRAZIŤ NAJBLIŽŠÍCH DISTRIBÚTOROV