Mycomedica hory

Poradňa

Pomôžeme vám zorientovať sa v TCM

Svet tradičnej čínskej medicíny sa na telo pozerá úplne inak ako naša západná medicína. Preto pre vás môže byť niekedy ťažké zorientovať sa a vybrať si ten správny produkt - správnu vitálnu hubu alebo bylinnú zmes.

Preto sme tu my, Miša a Lenka - terapeuti tradičnej čínskej medicíny - aby sme vám v našej online konzultácii odporučili to najlepšie. S vitálnymi hubami a bylinkami pracujeme už mnoho rokov a denne ich používame vo vlastnej praxi, takže presne vieme, ako fungujú a kedy pomáhajú.

Poradenstvo platí len pre produkty MycoMedica a YaoMedica.

Bohužiaľ, nemôžeme poskytovať poradenstvo týkajúce sa produktov iných spoločností. Nepoznáme ich, nevieme nič o ich zložení ani o použitých zložkách, takže nie je v našich silách ich hodnotiť. Ani nám to neprináleží.

Ďakujeme, že to rešpektujete.

Naši terapeuti k vašim službám
Mgr. Michaela Gaydošová
Mgr. Michaela Gaydošová
Ako vedúci telefonickej poradne vám rád poradím najvhodnejšiu kombináciu liečivých húb a bylinných tinktúr, ktorá vám pomôže zbaviť sa starých problémov.
Otevřít profil
Mudr. Lenka Gluvňová
Mudr. Lenka Gluvňová
Ako konzultant a poradca spoločnosti MycoMedica vám rád pomôžem s používaním liečivých húb a produktov tradičnej čínskej medicíny.
Otevřít profil

Vyberte si z viacerých možností využitia našich poradenských služieb:

1Vyplňte diagnostický dotazník
Kliknutím sem opíšte svoj problém, vyplňte diagnostický dotazník a priložte fotografiu svojho jazyka. Uprednostnite tento spôsob. Diagnostika našich terapeutov bude potom oveľa presnejšia.
2Zavolejte nám
V uvedených časoch je k dispozícii aj telefonické poradenstvo.
Mgr. Michaela Gaydošová
 
tel. 731 164 770
Po-Čt:   9-17 hod.
Pá: 9-14 hod.
Ak sa k nám nedostanete, nezúfajte, zavoláme vám späť.
3Napište nám e-mail

Svoj problém alebo otázku opíšte čo najpodrobnejšie v e-maile na adresu: poradna@YaoMedica.cz. Opíšte svoj problém - kedy sa vyskytol, v akom kontexte, ako dlho trvá, ako sa prejavuje, opíšte všetky ťažkosti, ktoré máte, a v ideálnom prípade priložte fotografiu svojho jazyka.

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej ČR 
Jednoducho si vyhľadajte najbližšieho terapeuta, predajcu alebo lekáreň s našimi produktmi. 

ZOBRAZIŤ NAJBLIŽŠÍCH DISTRIBÚTOROV