Mycomedica hory

Prečo je 30% polysacharidov u našich húb optimálna koncentrácia?

- hubové polysacharidy sú hlavnými účinnými látkami húb. Ale nie jedinými !!! Dôležité sú aj triterpenoidy, ergosteroly, esenciálne fosfolipidy, minerály, vitamíny, enzýmy atď.

- pri produktoch MycoMedica používame hubové extrakty s 30% polysacharidov  (Coriolus sa 40%). Podľa nášho názoru je táto koncentrácia optimálna na terapiu . Vychádzame nielen z našich skúseností, ale aj zo skúseností našich nemeckých kolegov , ktorí s hubami pracujú asi 40 rokov. A za tú dobu skúšali používať nielen hubovú biomasu, ale aj extrakty s nižšími koncentráciami. 

- ak je koncentrácia nižšia (10 či 20%), tak bude slabší účinok 

- ak bude koncentrácia príliš vysoká (40, 50, 60 a viac %), tak sa síce zvýši množstvo polysacharidov vo výslednom extrakte, ale bude to vždy na úkor ostatných účinných látok , ktoré sú nemenej dôležité!!! A hlavne tu bude výraznejší posun v účinku  oproti surovej hube. Takže Reishi už nemusí mať  komplexný účinok Reishi , ktorý je dôležitý napríklad pri onkologických problémoch. To nechceme. Čistý 73% betaglukán Biocell predávame len za 290, -Kč a 30% Reishi za 690, -Kč. Prečo asi... 

- ak potrebujeme u pacienta pôsobiť silnejšie , nemá zmysel teda zvyšovať podiel polysacharidov v hubovom extrakte, ale jednoducho zvýšiť dávku, teda počet užívaných kapsúl. A pomer účinných látok sa nezmení, bude sa viac blížiť pomeru látok v surovej hube. 

- a hlavne  medzi 30 a 40-60% nie je u čínskych producentov suroviny prakticky  žiadny rozdiel v cene. Ak by sme mali dojem, že 40, 50 či 60% našim pacientom pomôže, ihneď to urobíme... Ako sme to urobili pri hube Coriolus, ktorá má 40%. 

- čo je ale asi najpodstatnejším argumentom pre MycoMedica? Naše hubky používa drvivá väčšina lekárov a praktikov čínskej medicíny. Viď a href="http://www.mycomedica.cz/prodejci.html">tu . Oni logicky musia pracovať s produktmi, ktoré sú kvalitné a hlavne fungujú . Svojich pacientov nevyliečiahoci aj najlepším marketingom . Kvalitné medicinálne huby pomáhajú pri rakovine, autoimunitných problémoch, alergiách, chronických zápaloch, cukrovke, hypertenzii, psychických problémoch a mnohých ďalších a len vyliečený pacient je dôkazom toho, že daný výrobok je naozaj účinný a pomáha zlepšovať jeho stav .

Vyskúšajte kvalitu produktov MycoMedica  aj vy! 

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej ČR 
Jednoducho si vyhľadajte najbližšieho terapeuta, predajcu alebo lekáreň s našimi produktmi. 

ZOBRAZIŤ NAJBLIŽŠÍCH DISTRIBÚTOROV